گوش دل، گوش قلب، نقاشی گوش در نماد قلب
با جان و دل گوش دهید
مردی که دیگر تحمل مشاجرات با همسر خود را نداشت، از استادی تقاضای کمک کرد.
به استاد گفت: «به محض اینکه یکی از ما شروع به صحبت می‌کند، دیگری حرف او را قطع می‌کند. بحث آغاز می‌شود و باز هم کار ما به مشاجره می‌کشد. بعد هم هر دو بدخلق می‌شویم. در حالی که یکدیگر را بسیار دوست داریم، اما نمی‌توانیم به این وضعیت ادامه دهیم. دیگر نمی‌دانم که چه باید بکنم.»
استاد گفت: «باید گوش کردن به سخنان همسرت را یاد بگیری. وقتی این اصل را رعایت کردی، دوباره نزد من بیا.»
مرد سه ماه بعد نزد استاد آمد و گفت که یاد گرفته است به تمام سخنان همسرش گوش دهد. استاد لبخندی زد و گفت: «بسیار خوب. اگر می‌خواهی زندگی زناشویی موفقی داشته باشی باید یاد بگیری به تمام حرف‌هایی که نمی‌زند هم گوش کنی.»


مردی که دیگر تحمل مشاجرات با همسر خود را نداشت، از استادی تقاضای کمک کرد. به استاد گفت: «به محض اینکه یکی از ما شروع به صحبت می‌کند، دیگری حرف او را قطع می‌کند. بحث آغاز می‌شود و باز هم... ادامه حکایت

حکایت های بیشتر:

نظر شما در مورد این حکایت چیست؟

پرسش تصادفی: مجموع2با3؟

نطرات کاربران:1

عالی بود، کاش همه آقایون این راز موفقیت رو میدونستن و بهش عمل میکردن.
مرسی


2

پرمفهوم


3

عالی من همه حکایتایی که میزارین رو میخونم


4

ﻛﺎﻣﻞ ﻧﺒﻮﺩ ﻧﮕﻔﺘﻴﻦ ﻣﺮﺩ ﭼﻪ ﺟﻮﺭﻱ ﻳﺎﺩ ﮔﺮﻓﺖ ﺑﻪ ﺣﺮﻓﻬﺎﻱ ﺯﻧﺶ ﮔﻮﺵ دهﻫﺪ....ﻧﮕﻔﺘﻴﻦ ﺣﺮﻓﻬﺎﻱﻧﮕﻔﺘﻪ ﻳﻚ ﺯﻥ ﭼﻴﻪ ....و ﻣﺮﺩ ﭼﻪ ﺟﻮﺭﻱ ﺑﺎ ﺧﻮاﺳﺘﻬﺎﻱ ﻧﮕﻔﺘﻪ ﺯﻥ ﺧﻮﺩﺵ اﺭﺗﺒﺎﻁ ﺑﺮﻗﺮاﺭ ﻛﻨﻪ.....اﻣﻴﺪﻭاﺭﻡ ﺣﻜﺎﻳﺘﻬﺎﻱ ﺷﻤﺎ ﭘﺮ ﻣﻐﺰ ﺗﺮ و ﻣﻔﻬﻮﻣﻲ ﺗﺮ ﺑﺎﺷﺪ


5

گرفتاری آقایونی که ازدواج می کنن همینه؛ به آقایون پیشنهاد می کنم یا ازدواج نکنین یااگه مرتکب این اشتباه شدید همیشه در برابر خانمتون در کنار قانون دو گوش- یک زبان قانون یه گوش در یه گوش دروازه رو هم به کار بگیرید!


6

عالیه


اگر نظری که درج کردید نمایش داده نشده است بر روی برزورسانی نظرات کلیک کنید

بروزرسانی نظرات